آموزش کلیک ویو

کلیک ویو نرم افزار پیشروی طراحی و ساخت داشبورد است. با این نرم افزار می توانیم تمام فرآیند تولید و اتوماسیون و مدیریت داشبورد های تجاری را پیاده سازی کنیم. با وجود اینکه نرم افزار کلیک ویو تجاری است و باید برای استفاده از آن هزینه های لایسنس بپردازیم اما آنقدر قابلیت دارد که بسیاری از سازمان های ایرانی از کلیک ویو برای پروژه های داشبورد خود استفاده می کنند. بنابراین آموزش کلیک ویو در یک سازمان متوسط یا بزرگ که داده های زیادی دارد اهمیت بسیار بالایی پیدا می کند.

آموزش کلیک ویو

نرم افزار کلیک ویو قابل تنظیم برای نیازهای هر سازمانی بدون در نظر گیری ابعاد و ساختار آن سازمان است. کلیک ویو باعث انقلابی در فن آوری و صنعت نرم افزار به ویژه در ابزارهای هوش کسب و کار شده است و تا سال ۲۰۱۳ در ۱۰۰ کشور جهان توسط ۱۵۰۰۰ مشتری در قالب ۴۵۷۰۰۰ کاربر استفاده می شده است.

با توجه به اینکه کلیک ویو از تکنولوژی In-Memory استفاده می کند سرعت و قدرت کار با داده ها در آن بسیار بالاتر از ابزار ها و نرم افزار های دیگر است.

آموزش کلیک ویو

بستر تحلیل کسب و کار کلیک ویو، در واقع پلی است بین راه حل های سنتی هوش تجاری و برنامه های کاربردی مستقل سازمان ها، که کاربران را قادر به ایجاد روش های نوین جهت دستیابی به دستاوردهای جدید می‌سازد. کلیک ویو بر روی تمام منابع داده ای کار می کند و طیف گسترده ای از قابلیت های جدید در هوش کسب و کار را ارائه خواهد داد. همچنین با استفاده از واسط کاربری بسیار واضح، ‌ساده و به دور از هرگونه پیچیدگی، افق تازه ای از تحلیل را برای شما فراهم می‌نماید.

آموزش کلیک ویو نیز نسبتا روال خوب و قابل درکی دارد و شما می توانید در سازمان خود به خوبی آن را آموزش دهید و قابلیت استفاده از آن را برای افراد سازمان فراهم کنید.

نرم افزار کلیک ویو امکان دسترسی، ترکیب و طبقه بندی تقریباً تمام فرمت های اطلاعاتی شامل داده های رابطه‌ای استاندارد (Standard Relational Data)، فایلهای متنی داده‌ای متعارف (Text Files)، فایلهای Excel، اطلاعات در قالب XML و HTML فراهم آورده و ارتباط میان منابع اطلاعاتی مختلف را بصورت اتوماتیک برقرار می‌کند، امکانی که در هیچ برنامه دیگری وجود ندارد. QlikView خود را با ساختار اطلاعاتی سازمان شما منطبق می کند و شما هیچ گونه نیازی به تغییر درمنابع اطلاعاتی خود نخواهید داشت. اطلاعات شما چه در انبارهای داده (Data warehouses) چه در سیستم های عملیاتی و چه بصورت فایل‌های Excel یا Text یا در بانک‌های اطلاعاتی Access یا هر پایگاه اطلاعاتی رابطه‌ای (Relational Database) دیگری قرار گرفته باشد در برنامهکلیک ویو قابل دسترسی است. همچنین با رابط های متعلق به پرکاربرد ترین برنامه ها نظیر SAP، کلیک ویو دسترسی و تحلیل به اینگونه داده ها را نیز سهولت بخشیده است.

پوریا بغدادی

مباحث هوش تجاری را در دانشگاه تهران زیر نظر اساتید خبره آموختم، تحت تاثیر تحول دیجیتال هستم و عاشق آموزش دادن. تمام وجودم را در کلاس صرف یاددادن می کنم. مشاوره و انجام پروژه را نیز در کنار آموزش بصورت جدی پی میگیرم.

4
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
پوریا بغدادیرحیمیسمیه اجورلو۳ Recent comment authors
  عضویت  
جدید ها قدیمی ها بیشترین رای
به دوستتان خبر دهید.
سمیه اجورلو۳
مهمان
سمیه اجورلو۳

واقعا از وجود همچین سایتی خیلی خوشحالم

رحیمی
مهمان
رحیمی

با سلام
اقای بغدادی وقت بخیر میشه کتاب آموزش اکسل که تمام جزئیات در بر می گیرد و سوالات که انجام بدهیم و خودمون تست کنیم آخر هر فصل داشته باشه البته همراه با جواب معرفی کنید.
ممنون میشم.
با سپاس