آموزش کلیک ویو

کلیک ویو نرم افزار پیشروی طراحی و ساخت داشبورد است. با این نرم افزار می توانیم تمام فرآیند تولید و اتوماسیون و مدیریت داشبورد های تجاری را پیاده سازی کنیم. با وجود اینکه نرم افزار کلیک ویو تجاری است و باید برای استفاده از آن هزینه های لایسنس بپردازیم اما آنقدر قابلیت دارد که بسیاری از سازمان های ایرانی از کلیک ویو برای پروژه های داشبورد خود استفاده می کنند. بنابراین آموزش کلیک ویو در یک سازمان متوسط یا بزرگ که داده های زیادی دارد اهمیت بسیار بالایی پیدا می کند.

آموزش کلیک ویو

نرم افزار کلیک ویو قابل تنظیم برای نیازهای هر سازمانی بدون در نظر گیری ابعاد و ساختار آن سازمان است. کلیک ویو باعث انقلابی در فن آوری و صنعت نرم افزار به ویژه در ابزارهای هوش کسب و کار شده است و تا سال ۲۰۱۳ در ۱۰۰ کشور جهان توسط ۱۵۰۰۰ مشتری در قالب ۴۵۷۰۰۰ کاربر استفاده می شده است.

با توجه به اینکه کلیک ویو از تکنولوژی In-Memory استفاده می کند سرعت و قدرت کار با داده ها در آن بسیار بالاتر از ابزار ها و نرم افزار های دیگر است.

آموزش کلیک ویو

بستر تحلیل کسب و کار کلیک ویو، در واقع پلی است بین راه حل های سنتی هوش تجاری و برنامه های کاربردی مستقل سازمان ها، که کاربران را قادر به ایجاد روش های نوین جهت دستیابی به دستاوردهای جدید می‌سازد. کلیک ویو بر روی تمام منابع داده ای کار می کند و طیف گسترده ای از قابلیت های جدید در هوش کسب و کار را ارائه خواهد داد. همچنین با استفاده از واسط کاربری بسیار واضح، ‌ساده و به دور از هرگونه پیچیدگی، افق تازه ای از تحلیل را برای شما فراهم می‌نماید.

آموزش کلیک ویو نیز نسبتا روال خوب و قابل درکی دارد و شما می توانید در سازمان خود به خوبی آن را آموزش دهید و قابلیت استفاده از آن را برای افراد سازمان فراهم کنید.

نرم افزار کلیک ویو امکان دسترسی، ترکیب و طبقه بندی تقریباً تمام فرمت های اطلاعاتی شامل داده های رابطه‌ای استاندارد (Standard Relational Data)، فایلهای متنی داده‌ای متعارف (Text Files)، فایلهای Excel، اطلاعات در قالب XML و HTML فراهم آورده و ارتباط میان منابع اطلاعاتی مختلف را بصورت اتوماتیک برقرار می‌کند، امکانی که در هیچ برنامه دیگری وجود ندارد. QlikView خود را با ساختار اطلاعاتی سازمان شما منطبق می کند و شما هیچ گونه نیازی به تغییر درمنابع اطلاعاتی خود نخواهید داشت. اطلاعات شما چه در انبارهای داده (Data warehouses) چه در سیستم های عملیاتی و چه بصورت فایل‌های Excel یا Text یا در بانک‌های اطلاعاتی Access یا هر پایگاه اطلاعاتی رابطه‌ای (Relational Database) دیگری قرار گرفته باشد در برنامهکلیک ویو قابل دسترسی است. همچنین با رابط های متعلق به پرکاربرد ترین برنامه ها نظیر SAP، کلیک ویو دسترسی و تحلیل به اینگونه داده ها را نیز سهولت بخشیده است.

پوریا بغدادی

من دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات دانشگاه تهران می باشم. از سال ۱۳۸۴ به مطالعه و فعالیت های آموزشی و اجرایی در زمینه کار با داده ها، برنامه نویسی و انجام پروژه با نرم افزار های مدیریت داده ها از جمله اکسل و SQL Server مشغول هستم.

دیدگاه بگذارید

8 نظرات روشن "آموزش کلیک ویو"

avatar
  Subscribe  
جدید ها قدیمی ها بیشترین رای
به دوستتان خبر دهید
سمیه اجورلو۳
مهمان

واقعا از وجود همچین سایتی خیلی خوشحالم

دانلود آهنگ زیبا
مهمان

سلام.
واقعا سایت قشنگیه
دستتون درد نکنه

رحیمی
مهمان

با سلام
اقای بغدادی وقت بخیر میشه کتاب آموزش اکسل که تمام جزئیات در بر می گیرد و سوالات که انجام بدهیم و خودمون تست کنیم آخر هر فصل داشته باشه البته همراه با جواب معرفی کنید.
ممنون میشم.
با سپاس

آهنگ
مهمان

ziba bodddddddddddddddddddd,doseshon daram

حمید
مهمان

با سلام
با تشکر به خاطر اطلاعات خوبتان
برای کا با نرم افزار کلیک ویو آیا نیاز به آموزش است یا نه ؟

تلگرام باز
مهمان

ممنون از سایت خوبتون .