افزونه نویسی در کلیک ویو

امروزه کلیک ویو در ایران محبوب شده و قدرت آن در تولید داشبورد های اطلاعاتی برای سازمان کاملا پذیرفته شده است. اما نیاز به تولید افزونه های (Extension) جدید و کاربردی برای آن بیش از پیش مورد نیاز است.

در یکی از پروژه ها نیاز به افزونه نمایش نمودار های حبابی و ستونی بر روی نقشه بود. ما حتی این کار را با افزوهه GeoQlik انجام دادیم ولی متاسفانه بعد از اجرای مجدد داشبورد متوجه شدیم که این افزونه در نسخه غیر تجاری دارای محدودیت بسیار عجیبی است. در این نسخه نقشه و تمام نمودار های روی آن مجددا به حالت اول برمی گردد. نسخه نمایشی افزونه نقشه در کلیک ویو را می توانید از این لینک دانلود کنید.

افزونه نویسی در کلیک ویو

با پیگیری های فراوان متوجه شدیم که فعلا نمی توان به نسخه کامل این افزونه دسترسی پیدا کرد. بنابراین نیاز است تا بتوانیم خودمان افزونه نویسی در کلیک ویو را انجام دهیم. افزونه نویسی در کلیک ویو با توجه به نبودن هیچ گونه منبع و آموزش مشخصی از کارهای سخت و جدید است. به مرور تجربیات خودم را از این موضوع برای شما در این سایت به اشتراک خواهم گذاشت.

پوریا بغدادی

من دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات دانشگاه تهران می باشم. از سال ۱۳۸۴ به مطالعه و فعالیت های آموزشی و اجرایی در زمینه کار با داده ها، برنامه نویسی و انجام پروژه با نرم افزار های مدیریت داده ها از جمله اکسل و SQL Server مشغول هستم.

دیدگاه بگذارید

3 نظرات روشن "افزونه نویسی در کلیک ویو"

avatar
  Subscribe  
جدید ها قدیمی ها بیشترین رای
به دوستتان خبر دهید
آهنگ شنیدنی
مهمان

عالییی بود , سلام.
واقعا سایت قشنگیه
دستتون درد نکنه

آهنگ شنیدنی
مهمان

حس خیلی خوبی داره برام

کیجانا
مهمان

سلام مطلب جالبی بود
ممنون از تلاشتون