اکسل کاربردی

اکسل بی شک بهترین نرم افزار صفحه گسترده ای است که می توان بکار گرفت. امروزه در تمام حوزه های کاری و رشته های تحصیلی می توان کاربرد اجتناب ناپذیر این نرم افزار را مشاهده کرد. اکسل کاربردی دوره یا مبحثی است که افراد معمولا به دنبال آن هستند. در بسیاری از تماس هایی که در خصوص دوره های اکسل و شرکت در کلاس اکسل کاربردی از طرف دوستان گرفته می شود دقیقا کاربردی بودن مباحث مورد سوال قرار می گیرد.

اکسل کاربردی

 

آیا این دوره اکسل کاربردی است؟

پاسخ من به این سوال با درجه اطمینان بالا “بله” است.

چگونه؟

در کلاس اکسل کاربردی مثال ها واقعی هستند بدین معنی که داده های واقعی که طی کار با شرکت ها و سازمان ها در اختیار دارم در کلاس ارائه شده و درس ها  تمرین ها روی آن ارائه می شوند. بنابراین همه شرکت کنندگان در کلاس اکسل پیشرفته و اکسل کاربردی می توانند به راحتی با این دوره نیاز های کاری خود را برطرف کنند.

class_view-min

اکسل کاربردی را فراموش نکنیم

اکسل از جمله برنامه های متداول بسته نرم افزاری مایکروسافت آفیس است که بسیاری از ما خواه نا خواه از آن استفاده می‌کنیم. اما هنوز بسیاری از قابلیت‌های آن را نمی شناسیم یا استفاده نمی‌ کنیم و یا اینکه پس از یادگیری اکسل یا شرکت در دوره های آموزش اکسل، آنها را به فراموش می کنیم. نکته در همینجاست. اگر دوره آموزشی اکسل کاربردی باشد می تواند تا حد بسیار زیادی ماندگاری داشته باشد و با تمرین های واقعی که خودمان روی داده ها و فایل های خود انجام می دهیم می توانیم این نکات و امکانات اکسل را در ذهن خود تثبیت کنیم.

آیا این دوره برای من که حسابدار هستم کافیست؟

پاسخ به این سوال نیاز به کمی توضیح دارد، با طی کردن دوره های اکسل پیشرفته و اکسل کاربردی می توانید از تمامی امکانات نرم افزار اکسل مطلع شده و با انجام تمریناتی که در کلاس ارائه می شود به تسلط خوبی در این زمینه دست پیدا کنید اما برای رشته حسابداری شما باید برخی از فرمول های تخصصی این رشته را نیز یاد بگیرید که در برنامه این کلاس وجود ندارد گرچه به راحتی می توانید با مطالعه منبع فارسی که در اختیار شما قرار می گیرد در این زمینه نیز موارد لازم را یاد بگیرید و استفاده نمایید.

 

پوریا بغدادی

من دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات دانشگاه تهران می باشم. از سال ۱۳۸۴ به مطالعه و فعالیت های آموزشی و اجرایی در زمینه کار با داده ها، برنامه نویسی و انجام پروژه با نرم افزار های مدیریت داده ها از جمله اکسل و SQL Server مشغول هستم.

دیدگاه بگذارید

2 نظرات روشن "اکسل کاربردی"

avatar
  Subscribe  
جدید ها قدیمی ها بیشترین رای
به دوستتان خبر دهید
نسیم
مهمان

سلام
شما کانال دارید؟