اکسل کاربردی

اکسل بی شک بهترین نرم افزار صفحه گسترده ای است که می توان بکار گرفت. امروزه در تمام حوزه های کاری و رشته های تحصیلی می توان کاربرد اجتناب ناپذیر این نرم افزار را مشاهده کرد. اکسل کاربردی دوره یا مبحثی است که افراد معمولا به دنبال آن هستند. در بسیاری از تماس هایی که در خصوص دوره های اکسل و شرکت در کلاس اکسل کاربردی از طرف دوستان گرفته می شود دقیقا کاربردی بودن مباحث مورد سوال قرار می گیرد.

اکسل کاربردی

 

آیا این دوره اکسل کاربردی است؟

پاسخ من به این سوال با درجه اطمینان بالا “بله” است.

چگونه؟

در کلاس اکسل کاربردی مثال ها واقعی هستند بدین معنی که داده های واقعی که طی کار با شرکت ها و سازمان ها در اختیار دارم در کلاس ارائه شده و درس ها  تمرین ها روی آن ارائه می شوند. بنابراین همه شرکت کنندگان در کلاس اکسل پیشرفته و اکسل کاربردی می توانند به راحتی با این دوره نیاز های کاری خود را برطرف کنند.

class_view-min

اکسل کاربردی را فراموش نکنیم

اکسل از جمله برنامه های متداول بسته نرم افزاری مایکروسافت آفیس است که بسیاری از ما خواه نا خواه از آن استفاده می‌کنیم. اما هنوز بسیاری از قابلیت‌های آن را نمی شناسیم یا استفاده نمی‌ کنیم و یا اینکه پس از یادگیری اکسل یا شرکت در دوره های آموزش اکسل، آنها را به فراموش می کنیم. نکته در همینجاست. اگر دوره آموزشی اکسل کاربردی باشد می تواند تا حد بسیار زیادی ماندگاری داشته باشد و با تمرین های واقعی که خودمان روی داده ها و فایل های خود انجام می دهیم می توانیم این نکات و امکانات اکسل را در ذهن خود تثبیت کنیم.

آیا این دوره برای من که حسابدار هستم کافیست؟

پاسخ به این سوال نیاز به کمی توضیح دارد، با طی کردن دوره های اکسل پیشرفته و اکسل کاربردی می توانید از تمامی امکانات نرم افزار اکسل مطلع شده و با انجام تمریناتی که در کلاس ارائه می شود به تسلط خوبی در این زمینه دست پیدا کنید اما برای رشته حسابداری شما باید برخی از فرمول های تخصصی این رشته را نیز یاد بگیرید که در برنامه این کلاس وجود ندارد گرچه به راحتی می توانید با مطالعه منبع فارسی که در اختیار شما قرار می گیرد در این زمینه نیز موارد لازم را یاد بگیرید و استفاده نمایید.

 

پوریا بغدادی

مباحث هوش تجاری را در دانشگاه تهران زیر نظر اساتید خبره آموختم، تحت تاثیر تحول دیجیتال هستم و عاشق آموزش دادن. تمام وجودم را در کلاس صرف یاددادن می کنم. مشاوره و انجام پروژه را نیز در کنار آموزش بصورت جدی پی میگیرم.

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
پوریا بغدادینسیم Recent comment authors
  عضویت  
جدید ها قدیمی ها بیشترین رای
به دوستتان خبر دهید.
نسیم
مهمان
نسیم

سلام
شما کانال دارید؟