کدام کلاس اکسل مناسب است؟

در خصوص آموزش نرم افزار اکسل از ۰ تا ۱۰۰ در طول روز از ده ها تماس تلفنی و ایمیل برای ثبت نام، مشاوره و انجام پروژه دریافت می کنم و برخی از دوستانی که تماس می گیرند در خصوص کلاس و اجرای آن سوالات بسیار کلیدی می پرسند، به نظرم رسید نکات مهمی رو برای ما در خصوص دوره های آموزشی که قراره در مراحل بعدی کار و حرفه خودتون بگذرونید بگم:

اگر قرار است برای برگزاری دوره اکسل در سازمان یا شرکت خود تصمیم گیری کنید حتما رزومه مدرس دوره را بررسی کنید. ضمنا سعی کنید تا جای ممکن شرکت کنندگان از نظر دانش قبلی هم سطح باشند.

تدریس نرم افزار اکسل

۱- من شخصا هرجایی که بخوام دوره آموزشی شرکت کنم قبل از هر چیز مشخص می کنم که محل برگزاری این دوره کجاست و دسترسی اون چطوره؟
۲- حتما و حتما رزومه مدرس دوره رو هم از نظر وسوابق تدریس و هم از نظر سوابق تحصیلی و انجام پروژه بررسی می کنم.
۳- سرفصل های دوره فاکتور بسیار مهم بعدی است. شما باید مطمئن شوید که چه چیزی قرار است آموزش داده شود!
۴- اگر امکانش هست در خصوص بیان و روش تدریس تحقیق کنید یا از دانش آموختگان قبلی بپرسید، جدیدا میشه از طریق ویدئو ها و شبکه های اجتماعی هم در خصوص نحوه تدریس مدرس اطلاعات خوبی کسب کرد.

حضور در کلاس تضمینی بر یادگیری نیست. قبل از هر چیزی باید تمرکز داشته باشید و تمرین کنید. البته در بسیاری از موارد علت عدم یادگیری در کلاس هم سطح نبودن یک فرد با کلاس است. اگر تردید دارید با من تماس بگیرید تا سطح اکسل شما را مشخص کنم.

پوریا بغدادی

من دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات دانشگاه تهران می باشم. از سال ۱۳۸۴ به مطالعه و فعالیت های آموزشی و اجرایی در زمینه کار با داده ها، برنامه نویسی و انجام پروژه با نرم افزار های مدیریت داده ها از جمله اکسل و SQL Server مشغول هستم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

avatar
  Subscribe  
به دوستتان خبر دهید