کلاس طراحی داشبورد

سرفصل و اطلاعات کلاس طراحی داشبوردطراحی داشبورد با کلیک ویو و اکسل

Dashboard Design
Excel & Qlikview

عنوان دوره زمانبندی ساعت ظرفیت باقیمانده
آغـــاز شهریه
طراحی داشبورد با اکسل و Power Pivot (دوره چهاردهم) جمعه ها – ساعت ۹ الی ۱۳ ۱۶ ساعت ۱۴ صندلی خالی از ۱۵ ۳ آذر ۱۳۹۶ ۳۵۰,۰۰۰ تومان
طراحی داشبورد با اکسل و Power Pivot (دوره سیزدهم) جمعه ها – ساعت ۹ الی ۱۳ ۱۶ ساعت تکمیل شد. ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۳۵۰,۰۰۰ تومان
طراحی داشبورد با اکسل و Power Pivot (دوره دوازدهم) جمعه ها – ساعت ۹ الی ۱۳ ۱۶ ساعت برگزار شد. ۳ شهریور ۱۳۹۶ ۳۵۰,۰۰۰ تومان
طراحی داشبورد با اکسل، Power Pivot (دوره دهم) ۶ تا ۲۷ اردیبهشت – ۱۷ الی ۲۱ ۱۶ ساعت برگزار شد. ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۳۵۰,۰۰۰ تومان
طراحی داشبورد با اکسل و Power Pivot
(کارگاه فشرده سه روزه)
۳ و ۴ و ۵ خرداد – ۹ الی ۱۴ ۱۵ ساعت برگزار شد. ۳ خرداد  ۱۳۹۶ ۳۵۰,۰۰۰ تومان
طراحی داشبورد با اکسل و Power Pivot ۶ و ۱۳ و ۲۰ اسفند – ۹ الی ۱۴ ۱۵ ساعت برگزار شد. ۶ اسفند ۱۳۹۵ ۳۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی داشبورد با اکسل و Power Pivot ۸ و ۱۵ و ۲۲ بهمن – ۹ الی ۱۴ ۱۵ ساعت برگزار شد. ۸ بهمن ۱۳۹۵ ۳۰۰,۰۰۰ تومان

برای دریافت اطلاعات کامل دوره طراحی داشبورد می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۵۴۰۱۶۶ (مدرس دوره، پوریا بغدادی) تماس بگیرید.

کلاس اکسل پیشرفته

گزارش های جامع و طراحی داشبورد های اطلاعاتی نیاز جدید و امروزی کلیه شرکت ها و سازمان های ایرانی است. شما باید بتوانید خودتان داشبورد ها و گزارشات مورد نیازتان را بسیازید در غیر اینصورت ناچار به واگذاری پروژه به واحد آی تی و یا حتی خارج از سازمانتان خواهید بود. حتی ممکن است شغل خود را از دست بدهید. کلاس طراحی داشبورد با ابزار های بسیار ساده و مدیریتی اکسل و کلیک ویو به شما کمک می کند بهترین داشبورد ها را بسیازید.

پیش ثبت نام کلاس اکسل پیشرفته

کاربرد دوره:

کاربرد طراحی داشبورد در حسابداری، کاربرد طراحی داشبورد در واحد مالی، کاربرد طراحی داشبورد در کارهای فنی و مهندسی و بخصوص داشبورد های کنترل پروژه، کاربرد طراحی داشبورد در کارهای آماری برای رصد کردن وضعیت عوامل حیاتی سازمان (شاخص های کلیدی عملکرد – KPI)

کلاس طراحی داشبورد

برخی از مراکز قبلی برگزاری این دوره آموزشی:

مشتریان شرکتی کلاس اکسل پیشرفته

آموزش های سازمانی کلاس اکسل پیشرفته

مدرس دوره:

اکسل دانشگاه تهران

مجری دوره، مدرس طراحی داشبورد: پوریا بغدادی

کارشناسی ارشد مدیریت فن آوری اطلاعات از دانشگاه تهران

دانلود رزومه مدرس اکسل

سرفصل های کلاس طراحی داشبورد:

در این کلاس ۱۶ ساعته جدا از اینکه شما را خیلی سریع با کلیه مفاهیم پایه و مورد نیاز ایجاد کردن داشبورد و انواع آن ها آشنا می کنم، تمام ابزار هایی که برای کلاس طراحی داشبورد در اکسل لازم است معرفی و استفاده کرده و در نهایت به سراغ ابزار جامع و کامل کلیک ویو (Qlikview) خواهم رفت. با ایجاد دو داشبورد کامل توسط هریک از این ابزار ها شما در نهایت به راحتی امکانات قابلیت های هریک را درک کرده و مقایسه بسیار کاملی از آن ها خواهید داشت تا بتوانید برای کارها و پروژه های مختلف انتخاب مناسبی از ابزار های طراحی داشبورد داشته باشید.

شما می توانید سرفصل های کلاس طراحی داشبورد را از طریق لینک های زیر دانلود کنید:

سرفصل کامل اکسل پیشرفته

 

 

تصاویر کلاس های قبلی:

ساخت داشبورد با اکسل و کلیک ویو کارگاه ساخت داشبورد عکس کلاس آموزش داشبورد

فیلم معرفی دوره:

 محل برگزاری دوره:
خیابان شهید بهشتی، بعد از وزرا، نرسیده به ولیعصر، موسسه ویستا (برای دریافت اطلاعات می توانید با مدرس دوره، پوریا بغدادی تماس بگیرید: ۰۹۱۲۲۵۴۰۱۶۶)پیش ثبت نام کلاس اکسل پیشرفتهبرای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار Power Pivot و Power View و Qlikview و Power Map می توانید از صفحه وب سایت های خود این نرم افزار ها بازدید کنید.

در کلاس آموزش طراحی داشبورد تمام امکانات لازم برای طراحی یک داشبورد مدیریتی- نظارتی کامل را بکار خواهیم گرفت و در هر کدام از نرم افزار های معرفی شده یک داشبورد واقعی روی داده های واقعی شرکت های ایرانی داشبوردی خواهیم ساخت.

نمونه داشبورد های ایجاد شده در کلاس:نمونه داشبورد کلیک ویوطراحی داشبورد با کلیک ویو

 

پوریا بغدادی

من دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات دانشگاه تهران می باشم. از سال ۱۳۸۴ به مطالعه و فعالیت های آموزشی و اجرایی در زمینه کار با داده ها، برنامه نویسی و انجام پروژه با نرم افزار های مدیریت داده ها از جمله اکسل و SQL Server مشغول هستم.

پوریا بغدادی (همه)