آموزش طراحی داشبورد

زمان تقریبی مطالعه این مطلب: ۳ دقیقه

سطح: مقدماتی

داشبورد مدیریتی چیست؟ چه کسانی مخاطب این ابزار هستند؟

قبل از اینکه داشبورد مدیریتی را تعریف کنم باید بگویم طی مدتی که (از سال ۱۳۹۰) در حال کار و آموزش اکسل و اکسل پیشرفته هستم با توجه به اینکه در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل می باشم در زمینه بحث های طراحی داشبورد، طراحی بانک های اطلاعاتی و برنامه نویسی نیز مشغول به فعالیت های حرفه ای جدی هستم، طبق آخرین نیاز ها و روند های عملی و کاربردی در حوزه فناوری اطلاعات درس های آموزش طراحی داشبورد های مدیریتی را راه اندازی کردم.

درس های داشبورد های مدریتی رایگان است؟

در این صفحه امکان دسترسی به تمام درس های آموزش اینترنتی (متنی و ویدئویی) در زمینه داشبورد های تجاری را ایجاد کرده ایم. با کلیک بر روی هریک می توانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه به درس های مربوطه دسترسی پیدا کنید. حتما مقدمات و درس های اول را با دقت و تکرار و تمرکز بیشتری مطالعه کنید تا بحث های اجرایی و اصلی برای شما کاملا قابل درک و کاربردی تر شود.

آموزش داشبورد های مدیریتی

منابع و فایل های کمکی داشبورد های مدیریتی را چگونه پیدا کنم؟

مثل همیشه در این سایت کلیه منابع، فایل های کمکی و ابزار های لازم برای تهیه و تولید فایل های اکسل و داشبورد ها به رایگان و بصورت کاملا منظم و دسته بندی شده در هر درس در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آموزش داشبورد های مدیریتی

قسمت اول: معرفی منبع آموزش طراحی داشبورد

 قسمت دوم: ورود به بحث داشبورد ها

کلاس طراحی داشبورد

پوریا بغدادی

مباحث هوش تجاری را در دانشگاه تهران زیر نظر اساتید خبره آموختم، تحت تاثیر تحول دیجیتال هستم و عاشق آموزش دادن. تمام وجودم را در کلاس صرف یاددادن می کنم. مشاوره و انجام پروژه را نیز در کنار آموزش بصورت جدی پی میگیرم.

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
جواد عباسی Recent comment authors
  عضویت  
جدید ها قدیمی ها بیشترین رای
به دوستتان خبر دهید.
جواد عباسی
مهمان
جواد عباسی

با سلام و عرض ادب و ارادت خدمت استاد بغدادی