تبدیل اکسل به برنامه نرم افزاری

انجام پروژه های تبدیل اکسل به برنامه نرم افزاری

بسیاری از مشاغل و شرکت ها و سازمان ها در ابتدای فرآیند ایجاد سیستم های نرم افزاری برای کارهای روزمره خود اقدام به استفاده از نرم افزار اکسل و امکانات آن برای کارهای جاری خود می کنند بنابراین بعد از مدتی به محدودیت های اکسل در ایجاد سیستم های بانک اطلاعاتی و برنامه های پیشرفته پی برده و نیاز به تبدیل اکسل به برنامه نرم افزاری پیدا می کنند.

تبدیل فایل ها و برنامه های اکسل به نرم افزار و برنامه یا به عبارتی برنامه نویسی و تبدیل اکسل به برنامه نرم افزاری با تحلیل سیستم فعلی شروع شده و پس از بررسی همه جانبه و تحلیل و طراحی کامل سیستمی که با اکسل راه اندازی شده نرم افزار مربوطه را با کمک برنامه نویسی پیاده سازی می شود.

تبدیل اکسل به برنامه نرم افزاری

اکسل قابلیت های بسیاری در محاسبات و ذخیره و مدیریت داده ها دارد اما در حقیقت اکسل یک نرم افزار صفحه گسترده است، بدین معنی که برای ذخیره داده ها، ارتباط بین سلول های اطلاعاتی و مدیریت و نمایش و ترسیم نمودار برای داده ها مناسب است ولی هیچ یک از سیستم های متوسط و بزرگ اطلاعاتی از جمله سیستم های مدیریت مدرسه، دانشگاه، بیمارستان، فروشگاه، حسابداری و سایر سیستم های مشابه با اکسل قابل پیاده سازی نیست، حتی اگر این کار صورت گیرد بعد از گذشت مدت کوتاهی به تبدیل اکسل به برنامه و نرم افزار نیاز خواهد بود.

درصورتی که نیاز به تحلیل و بررسی سیستم اکسل فعلی خود دارید و قصد تبدیل آن به برنامه را دارید با ما تماس بگیرید و از مشاوره و تحلیل رایگان ما بهره مند شوید.

درصورتی که تمایل به یادگیری اکسل بصورت جامع و پیشرفته دارید به بخش کلاس های آموزشی و قسمت کلاس اکسل پیشرفته مراجعه فرمایید.

پوریا بغدادی

من دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات دانشگاه تهران می باشم. از سال ۱۳۸۴ به مطالعه و فعالیت های آموزشی و اجرایی در زمینه کار با داده ها، برنامه نویسی و انجام پروژه با نرم افزار های مدیریت داده ها از جمله اکسل و SQL Server مشغول هستم.