مایکروسافت و آزمون های بین المللی اکسل

در طی هفته ایمیل های زیادی در زمینه آزمون های بین المللی و استاندارد های اخذ مدارک اکسل از کاربران دریافت می کنم. اگر در اینترنت نیز جستجو کنید وب سایت ها و موسسات ایرانی در این زمینه فعالیت چندانی ندارند. شاید فقط بتوانید آزمون بین المللی راهبری کامپیوتر ICDL را پیدا کنید که یکی از هفت مهارت آن اکسل است. 

آزمون ها و مدارک جهانی اکسل تحت مجموعه آزمون های نرم افزار آفیس قرار میگیرند. البته می توانید بطور جداگانه آزمون مربوط به اکسل را امتحان بدهید. این آزمون ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

۱- متخصص آفیس (Microsoft Office Specialist – MOS)

۲- متخصص خبره آفیس (Microsoft Office Specialist – Expert)

۳- متخصص ارشد آفیس (Microsoft Office Specialist – Master)

فهرست کلیه آزمون های مایکروسافت در زمینه های گوناگون

لازم به ذکر است این آزمون ها برای اکسل نسخه های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ و ۲۰۱۳ برگزار می شود و نسخه های قبلی و حتی نسخه ۲۰۱۶ اکسل مورد نظر نیستند. همچنین آزمون بصورت آنلاین و از طریق نرم افزاری کاملا محاوره ای برگزار می شود.

لینک ورود به صفحه اطلاعات آزمون های آفیس
17a408a89ac284e4fc1eee3787fd81bb?s=300&d=mm&r=g - مایکروسافت و آزمون های بین المللی اکسل

پوریا بغدادی

من مباحث BI را در دانشگاه تهران آموخته ام. مجری و مشاور سیستم های هوش تجاری (BI) هستم. آموزش را برای علاقه شخصی پی میگیرم.

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
سید حمید برقعی Recent comment authors
  عضویت  
جدید ها قدیمی ها بیشترین رای
به دوستتان خبر دهید.
سید حمید برقعی
مهمان
سید حمید برقعی

سلام

جناب بغدادی به دلیل تحریم ها عدم وجود نام کشور ایران در لیست کشور جهت ثبت نام آزمون، روش دیگری برای ثبت نام و شرکت در آزمون وجود ندارد؟؟ آیا مؤسسات و مراکزی که در ایران این آزمون ها را برگذار می می کنند قابل اطمینان هستند؟؟؟؟ برای مثال یکی از این مؤسسات، موسسه آژنگ (http://arjang.ac.ir/international_exams) است. متشکر

ارادتمند شما
سید حمید برقعی