بازگشت به لیست کتاب ها ←

آموزش جامع و کاربردی MSP 2016 پیشرفته

همانطور که مستحضرید مدیریت هر پروژه مهم‌ترین عامل در موفقیت یا شکست آن است. طبق آمار اکثر پروژه‌ها در زمان مقرر یا با هزینه و کیفیت مشخص شده تکمیل نمی‌شوند و معمولاً عامل اصلی این شکست، ضعف مدیریت پروژه است.

برنامه‌ریزی و کنترل هر پروژه، یکی از مباحث مهم مدیریت پروژه می باشد. برنامه‌ریزی و کنترل پروژه بدون ابزار مناسب کار ساده‌ای نیست. کنترل پروژه فرایندی است در جهت حفظ مسیر پروژه برای دستیابی به یک تعادل اقتصادی موجه بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت در حین اجرای پروژه، که از ابزار و تکنیک‌های خاص خود در انجام این مهم کمک می‌گیرد و Project یکی از بهترین ابزارهای آن به شمار می‌رود.

این کتاب تمام پیشرفته و کاربردی این حوزه را در بر می‌گیرد. هدف از تهیه این کتاب ارائه منبعی کاملاً مفهومی و کاربردی بوده است که علاوه بر کاربری نرم‌افزار، اصول و مفاهیم کار و همچنین کارکرد هر قابلیت نرم‌افزار را در شرایط کاری واقعی توضیح دهد.

این مجموعه طوری طراحی شده است که استفاده از آن برای سطوح مختلف علمی افراد ممکن باشد. مطالب مطروحه برای استفاده از نرم‌افزار Project در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه می باشد. کتاب حاضر در دوجلد و در ۲۳ فصل به شرح ذیل تدوین و توسط انتشارات دیباگران تهران به چاپ رسیده است:

فصل های جلد پیشرفته:

فصل سیزدهم تدوین انواع ساختار شکست

فصل چهاردهم مدیریت زیر پروژه‌ها و روابط خارجی

فصل پانزدهم کار با خطوط مبنا

فصل شانزدهم فرمول‌نویسی و فیلدهای اختصاصی

فصل هفدهم ثبت اطلاعات واقعی

فصل هجدهم محاسبه پیشرفت فیزیکی

فصل نوزدهم تحلیل ارزش کسب شده

فصل بیستم سازماندهی و مدیریت عناصر

فصل بیست و یکم مدیریت جداول و نماها

فصل بیست و دوم سفارشی‌سازی نماها

فصل بیست و سوم گزارشات نرم افزار

پوریا بغدادی

من دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات دانشگاه تهران می باشم. از سال ۱۳۸۴ به مطالعه و فعالیت های آموزشی و اجرایی در زمینه کار با داده ها، برنامه نویسی و انجام پروژه با نرم افزار های مدیریت داده ها از جمله اکسل و SQL Server مشغول هستم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

avatar
  Subscribe  
به دوستتان خبر دهید