بازگشت به لیست کتاب ها ←

آموزش جامع و کاربردی MSP 2016 مقدماتی

همانطور که مستحضرید مدیریت هر پروژه مهم‌ترین عامل در موفقیت یا شکست آن است. طبق آمار اکثر پروژه‌ها در زمان مقرر یا با هزینه و کیفیت مشخص شده تکمیل نمی‌شوند و معمولاً عامل اصلی این شکست، ضعف مدیریت پروژه است.

برنامه‌ریزی و کنترل هر پروژه، یکی از مباحث مهم مدیریت پروژه می باشد. برنامه‌ریزی و کنترل پروژه بدون ابزار مناسب کار ساده‌ای نیست. کنترل پروژه فرایندی است در جهت حفظ مسیر پروژه برای دستیابی به یک تعادل اقتصادی موجه بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت در حین اجرای پروژه، که از ابزار و تکنیک‌های خاص خود در انجام این مهم کمک می‌گیرد و Project یکی از بهترین ابزارهای آن به شمار می‌رود.

این کتاب تمام سطوح مقدماتی و متوسطه این حوزه را در بر می‌گیرد. هدف از تهیه این کتاب ارائه منبعی کاملاً مفهومی و کاربردی بوده است که علاوه بر کاربری نرم‌افزار، اصول و مفاهیم کار و همچنین کارکرد هر قابلیت نرم‌افزار را در شرایط کاری واقعی توضیح دهد.

این مجموعه طوری طراحی شده است که استفاده از آن برای سطوح مختلف علمی افراد ممکن باشد. مطالب مطروحه برای استفاده از نرم‌افزار Project در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه می باشد. کتاب حاضر در دوجلد و در ۲۳ فصل به شرح ذیل تدوین و توسط انتشارات دیباگران تهران به چاپ رسیده است:

فصل های جلد مقدماتی:

فصل اول مفاهیم اولیه برنامه‌ریزی و نرم‌افزار Project

فصل دوم تدوین WBS و فعالیت‌ها

فصل سوم مدت زمان فعالیت‌ها

فصل چهارم روابط، قیدها و فرجه‌ها

فصل پنجم کنترل شناوری‌ها

فصل ششم تعریف و تخصیص منابع

فصل هفتم تنظیم تقویم‌ها

فصل هشتم تعیین نوع فعالیت

فصل نهم تسطیح منابع

فصل دهم تعریف هزینه‌ها

فصل یازدهم سازماندهی و طبقه‌بندی اطلاعات

فصل دوازدهم چاپ‌ نماها

پوریا بغدادی

من دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات دانشگاه تهران می باشم. از سال ۱۳۸۴ به مطالعه و فعالیت های آموزشی و اجرایی در زمینه کار با داده ها، برنامه نویسی و انجام پروژه با نرم افزار های مدیریت داده ها از جمله اکسل و SQL Server مشغول هستم.

دیدگاه بگذارید

4 نظرات روشن "آموزش جامع و کاربردی MSP 2016 مقدماتی"

avatar
  Subscribe  
جدید ها قدیمی ها بیشترین رای
به دوستتان خبر دهید
سید
مهمان

ممنون بخاطر معرفی کتاب ها که این همه کامل با اطلاعات دقیق هست خداقوت

پورزعفرانی
مهمان

گزینه خرید انلاین به سایت دیگری می رود باید از اونجا سفارش بدیم؟