اگر مطلب مورد نظر خود را پیدا نکردید می توانید ایده خود را برای ما از طریق بخش تماس ارسال کنید و یا برای اطمینان از بالای سایت سمت چپ آن را جستجو کنید.

interview pbi 300x150 - سوالات متداول در مصاحبه های شغلی Power BI (قسمت دوم)
Power BI
حسین وثوقی

سوالات متداول در مصاحبه های شغلی Power BI (قسمت دوم)

آمادگی در مورد سوالات احتمالی مطرح شده در مصاحبه شغلی یک از مهمترین و مفیدترین کارهایی است که می توانید قبل از حضور در مصاحبه انجام دهید. در این مطلب بخش دوم سوالات متداول در مصاحبه های شغلی Power BI که در سرتاسر جهان از مصاحبه شوندگان پرسیده شده است را بررسی خواهیم کرد.

chart grouping 300x150 - گروه بندی چارت ها در Power BI
Power BI
حسین وثوقی

گروه بندی چارت ها در Power BI

گروه بندی چارت ها در Power BI ویژگی است که مدتی است به این نرم افزار اضافه شده است. شما با این روش می توانید تعدادی از چارت ها و نمودار های خود را گروه بندی کرده و با مجموعه آن ها مانند یک شی رفتار کنید. آن ها را با هم جا به جا کنید، تغییر سایز دهید و کلیه اعمال ممکن روی آن ها را با سرعت بیشتری انجام دهید.

interview pbi 300x150 - سوالات متداول در مصاحبه های شغلی Power BI (قسمت اول)
Power BI
حسین وثوقی

سوالات متداول در مصاحبه های شغلی Power BI (قسمت اول)

آمادگی در مورد سوالات احتمالی مطرح شده در مصاحبه شغلی یک از مهمترین و مفیدترین کارهای است که می توانید قبل از حضور در مصاحبه انجام دهید. در این مطلب سوالات متداول در مصاحبه های شغلی Power BI که در سرتاسر جهان از مصاحبه شوندگان پرسیده شده است را بررسی خواهیم کرد.

what is powerbi min 300x150 - Power BI چیست؟
Power BI
حسین وثوقی

Power BI چیست؟

Power BI مجموعه ای از برنامه ها و سرویس هاست که به سازمان ها کمک می کند تا داده های مورد نیاز را از منابع داده ای متنوع و گوناگون استخراج کنند، به صورت چشم نوازی بصری سازی کنند، و در نهایت آن را در بستر مورد نیاز خود بارگذاری کنند تا در هر زمانی و از هر مکانی در دسترس باشند. مدیران هر زمان و هر جایی که اراده کنند می توانند وضعیت کسب و کار را پایش و مورد تحلیل قرار دهند.