استفاده از پاور بی آی

حالا که مبانی Power BI را آموختیم، بیایید به برخی تجربیات موجود و برنامه آموزشی بپردازیم. راهنمای تصویری شما Will Thompson، یک مدیر برنامه در تیم Power BI در مایکروسافت است. کمی بعد در این دوره تعدادی راهنمای مهمان نیز وجود دارد.

همچنانکه Will بسیاری از مباحث را توضیح می دهد، می توانید آنها را در Power BI انجام دهید، به یاد داشته باشید که تمام این فعالیتها، و تمام تجزیه و تحلیلهایی که شما با Power BI انجام می دهید، بطورکلی یک جریان رایج را دنبال می کنند. جریان مشترک فعالیت در Power BI به شرح زیر است:

۱- ورود داده ها به Power BI Desktop و ایجاد یک گزارش.

۲- ارسال به Power BI service، جایی که تصاویر جدید ایجاد می کنید یا داشبوردها را می سازید.

۳- به اشتراک گذاری داشبوردهای خود با سایرین، بخصوص افرادی که درحال کار یا حرکت هستند.

۴- مشاهده و تعامل با داشبوردها و گزارشات به اشتراک گذاشته شده در برنامه Power BI موبایل.

استفاده از power bi

همانگونه که قبلا ذکر شد، ممکن است تمام وقت خود را در Power BI service صرف کنید، و تنها اطلاعات را دریافت کنید و داشبوردها را ایجاد کنید. ممکن است فرد دیگری در تیم شما تمام زمان خود را در Power BI Desktop بگذراند. برای اینکه درک کامل و پیوسته ای از Power BI و آنچه که انجام می دهد داشته باشید، ما تمام آن را به شما نشان می دهیم. سپس می توانید تصمیم بگیرید چگونه بهترین استفاده را از آن داشته باشید.

پس اجازه بدهید از از این مسئله عبور کنیم و ازطریق تجربه آموزش ببینیم. اولین دستور کسب و کار این است که بلوک های ساختاری Power BI را درک کنیم، که یک پایگاه جامع برای یادگیری اینکه چگونه Power BI داده ها را به گزارشات و تصاویر تبدیل می کند، ارائه می دهد.

 

پوریا بغدادی

مباحث هوش تجاری را در دانشگاه تهران زیر نظر اساتید خبره آموختم، تحت تاثیر تحول دیجیتال هستم و عاشق آموزش دادن. تمام وجودم را در کلاس صرف یاددادن می کنم. مشاوره و انجام پروژه را نیز در کنار آموزش بصورت جدی پی میگیرم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
به دوستتان خبر دهید.